#

                                            Чому Монтессорі?

Серед найбільш самобутніх педагогічних систем у світовій педагогічній практиці є метод італійського педагога, лікаря, філософа, антрополога Марії Монтессорі (1870-1952), який протягом століття з успіхом працює в навчальних закладах майже усіх демократичних країн світу.

Гуманістичну педагогіку Марії Монтессорі почала відроджувати перша в незалежній Україні Київська школа Монтессорі, яка відкрилася в 1992 році. Цей унікальний навчальний заклад реалізовує можливість безперервної освіти дітей віком від 2 до 10 років.

Ми не мали на меті відтворити модель Школи Монтессорі в чистому вигляді, подібно до тих шкіл, що існують в Голландії, Німеччині, США та інших країнах світу, а наполегливо працювали над створенням української моделі такої школи, повністю адаптованої до умов та соціальних потреб нашого суспільства, нашої національної культури, звичаїв і традицій народу.

 

Педагогічні підходи, методи навчання, специфіка розкладу занять і режиму дня, наші правила допомагають створити дух тієї спільноти, яким славляться школи Монтессорі у міжнародній системі освіти і який уже тепер відрізняє нас від інших навчальних закладів.

 

У будь-якій Школі Монтессорі, в будь-якій країні світу ви відчуєте особливий моральний комфорт, доброзичливість, піднесений настрій, впевненість у дитині, вчителі. В атмосфері Школи Монтессорі дитина відчуває себе напрочуд спокійно й вільно. Вона має свободу, вміє нею користуватися, щодня приймає рішення, робить свій власний вибір, вміє мотивувати свої дії і, найголовніше – постійно відчуває бажання навчатися.

        

 

 

 

 

Контакти

м. Київ, вул. Ентузіастів 1/5

т.  (044) 295-18-29

e-mail:  montessori-school@ukr.net